Visam laikui į Filipinus išrūkusi Aistė Vyšniauskaitė Stanevičienė rankų sudėjusi nesėdi, aršiai kimba į juodus darbelius - kėsinasi pavogti SEO AKADEMIJA mokymų metodiką

20/04/2018 11:50
Visam laikui į Filipinus išrūkusi Aistė Vyšniauskaitė Stanevičienė rankų sudėjusi nesėdi, aršiai kimba į juodus darbelius - kėsinasi pavogti SEO AKADEMIJA mokymų metodiką

Ši drąsi ponia - Aistė Vyšniauskaitė Stanevičienė - dar 2017 rudenį susirinko lagaminus ir su šeima paliko Lietuvą - išsikėlė į Filipinus. Bandydama visuomenei gražiai pateikti savo išvykimo faktą - vis dalijasi socialiniame tinkle nuotraukomis, būk tai, kaip gera gyventi Filipinuose. Tačiau tikrosios priežasties, kodėl ponia pardavė verslus ir paliko Lietuvą, foto reportažuose neatskleidžia. 


Dabar gyvendama Filipuose, Aistė Vyšniauskaitė Stanevičienė nesėdi sudėjusi rankų. Vis mąsto, kuo čia užsiėmus, kokią idėją pasisavinus arba liaudiškai tariant - tiesiog pavogus.


Taip bedūmodama Aistė "padovanojo" iš tiesų ne kokį penktadienio rytą SEO AKADEMIJOSįkūrėjai Evelinai Tamulaitienei, kuri dar prieš keletą metų apmokė Aistę optimizuoti savo interneto svetainę. Negana to, lektorė ir metodikos autorė pakvietė Aistę prisijungti ir prie bendros knygos rašymo projekto Rašytojų akademijoje, kur minėta knyga buvo išleista 2017-ųjų liepą ("Slaptas 4 moterų dienoraštis").


"Tai, kaip žaibas iš giedro dangaus prieš pat 4-ą SEO AKADEMIJOS gimtadienį, kurį kaip ir kasmet švęsime balandžio 27d. Vilniuje (šventinė konfenrecija www.verslosekmesreceptai.lt). Tiesiog ryte atsidarius elektroninio pašto dėžutę radau Aistės Vyšniauskaitės Stanevičienės laišką, kuriame aš buvau supažindinta, kad štai dabar ji ryšium su tuo, kad po mano SEO mokymų nuolat dalija patarimus savo aplinkiniams, nusprendė irgi vesti seo kursus. Nors mokymuose aiškiai pabrėžiu, kad tai autentiška mano metodika, kuriai patirtį kaupiau bene dvidešimt metų. SEO paslaugas teikiu per dešimtmetį ir kaip "SEO MAMOS" vardu. SEO AKADEMIJĄ įkūriau iš intencijos dalintis, kad žmones išmoktų patys optimizuoti savo interneto svetaines paieškos sistemoms, kad sutaupytų daug pinigų ant seo paslaugų išmokę šio darbo metodikos patys. Taip pat jau metai laiko suteikiu žmonėms galimybę įgyti SEO SPECIALISTO (-ĖS) profesijos specialybę, kuri leidžia uždirbti iš bet kur, kur tik yra internetas teikiant SEO paslaugas bet kuriai pasaulio rinkai. Nuolat pabrėžiu, jei norite mokyti, esu paruošusi SEO AKADEMIJA frančizę, ką perskaičius Aistės ryžtingą laišką mandagiai ir pasiūliau - susipažinti su frančizės sąlygomis. Tačiau Aistė Vyšniauskaitė Stanevičienė gan drąsiai atkirto, kad jai nereikia frančizės, štai ji turi jau po mokymų praėjus trims metams patirties, turėdama trijų metų praktiką ir nutarė, kad gali dėstyti pasivogus kito sukurtą metodiką tokius pat kursus žmonėms. Tiesa, Aistė, turėdama teisininkės profesiją, "patikino", kad praėjus dviems metams po mokymų, ji gali daryti ką nori. Nežinau, kaip į tai pasižiūrėtų McDonald'as, jei po to, kai jis susikūrė visi po dviejų metų būtų be franšizės jį tiesiog kopijavę", - sako Evelina Tamulaitienė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė.

Iš tiesų nyku, kai pasaulyje galima dirbti tiek daug darbų, o štai Aistei Vyšniauskaitei Stanevičienei neužteko matyt savo turimo smegenų turinio sukurti kažką savo autentiško, pastaroji ponia vis tik gan drąsiai nutarė "prasisukti" pasivogusi verslo idėją.


"Pagal tai, kokį ryžtingą laišką gavau iš Aistės Vyšniauskaitės Stanevičienės, panašu, kad toliau situacijos eiga persikels ant teismo stalo. Paradoksas, kad Aistė Vyšniauskaitė Stanevičienė. turinti teisinį išsilavinimą, šį kartą pati nusprendė pagyventi prieš įstatymą", - priduria Evelina Tamulaitienė, SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė.