Sėkmingai įgyvendintas projektas „Nemokamos paplūdimio tinklinio treniruotės Vilniaus miesto ir rajono vaikams ir jaunimui“

22/06/2022 10:06
VšĮ „Vilniaus tinklinio sporto klubas“ įgyvendino projektą „Nemokamos paplūdimio tinklinio treniruotės Vilniaus miesto ir rajono vaikams ir jaunimui Nr. SRF-FAV-2021-1-0556, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.
 
Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2021-09-01 projekto veiklų pabaiga 2022-05-31.
 
Projekto tikslas – spręsti vaikų ir jaunimo nepakankamo fizinio aktyvumo ir užimtumo problemas.
 
Projekto įgyvendinimo laikotarpiu kiekvieną savaitgalį vaikai lankė paplūdimio tinklinio treniruotes, kurių metu buvo supažindinti su šios sporto šakos taisyklėmis ir technikomis, kaip teisingai pasiruošti sportui, norint išvengti traumų. Buvo ugdomas vaikų ir jaunimo bendravimas ir bendradarbiavimas, pasitelkiant komandos formavimo, bendrystės įgūdžius. Viso treniruotes aplankė virš 200 vaikų.
 
Vaikams buvo organizuojami draugiški paplūdimio tinklinio turnyrai, kurių metu jie azartiškai varžėsi dėl prizų ir stipriausio vardo. Turnyruose dalyvavo virš 100 vaikų.
 
Sporto projekto dėka buvo paskatintas fizinis aktyvumas ir sveikos gyvensenos įpročiai, sustiprinta sveikata, aktyviai, kryptingai ir organizuotai laiką praleido daug Vilniaus miesto ir rajono vaikų ir jaunimo.