Profesionalios buhalterinės paslaugos

22/02/2019 16:40

Buhalterinė apskaita yra viena svarbiausių sričių įmonėje. Teisingai apskaičiuoti įmonės buhalteriją yra pirmas žingsnis į sėkmingą verslą ir puikius rezultatus, todėl labai svarbu nuspręsti, kokiu būdu norite tvarkyti savo įmonės buhalteriją, o buhalterį rinktis atidžiai.

Visų pirma reikia nuspręsti ar norite savo įmonės apskaitą tvarkyti patys, ar planuojate kurti darbo vietą buhalteriui, o galbūt samdyti buhalterinių paslaugų bendrovę. Pastarasis variantas yra puikus, jei norite mokėti tik už atlikto darbo kiekį, gauti garantijas, kad buhalterinės paslaugos bus atliktos teisingai. Samdydami buhalterinių paslaugų įmonę Jūs galite būti visiškai ramūs, todėl, kad apskaita atliekama patikimai, o atsakomybė už atliktus finansinius skaičiavimus krenta nebe ant Jūsų pečių. Rinkdamiesi buhalterines paslaugas mokate tik už atliktą darbą, nebereikia rūpintis kvalifikuoto specialisto paieška, vadinasi lieka daugiau laiko kitoms svarbioms verslo sritims.

Verslopamatas.lt – tai buhalterinių paslaugų įmonė, teikianti profesionalias ir kvalifikuotas paslaugas. MB „Verslo pamatas“ buhalterinės paslaugos atliekamos remiantis naujausiais teisės aktais, esate informuojami apie artėjančius pokyčius, todėl nekyla nemalonių netikėtumų. Buhalterinių paslaugų įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, nuolat besidomintys įstatymų buhalterijoje naujovėmis, kai tuo tarpu pasamdytas buhalteris įmonėje gali nebūti toks inovatyvus, o dėl to neretai gali kilti problemų. Turėdami buhalterio darbo vietą įmonėje būsite atsakingi už darbuotojo apmokymus, atostogas. Tai papildomi kaštai, kurių galite išvengti rinkdamiesi buhalterinių paslaugų įmonę.

Samdant buhalterį įmonei, buhalterinė apskaita gali būti vykdoma nutrūkstamai dėl darbuotojo atostogų, išėjimo iš darbo ar ligos. Renkantis buhalterinių paslaugų įmonę Jums nereikės rūpintis kaip rasti naują darbuotoją ar pergyventi, kad darbai nebus atlikti laiku. MB „Verslo pamatas“ buhalterinės paslaugos atliekamos pagal nustatytą grafiką, todėl Jūs galite ramiai vykdyti kitus svarbius savo bendrovės darbus. Kadangi įmonėje dirba profesionalių buhalterių komanda, todėl net esant sudėtingoms situacijoms randamas geriausias sprendimas ir apskaita atliekama tiksliai ir teisingai.

Verslopamatas.lt teikiamos įvairios buhalterinės paslaugos, taip pat atliekama personalo apskaita bei dalinė personalo atranka. Patikėkite vienus svarbiausių savo bendrovės procesų profesionalams.