Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas: vokų pakėlimas gal išgelbėti ne tik estetinę išvaizdą, bet ir regėjimo funkciją

14/04/2021 21:04

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/voku-ir-antakiu-pakelimas/ dalijasi informacija apie tai, kuo svarbi yra akių vokų pakėlimo operacija ir kodėl ją būtina atlikti nelaukiant, kol užkritę akių vokai pradės kelti fizines problemas. Šiuolaikinė plastinė chirurgija sprendžia daugybę estetinių problemų, kurios gali pagerinti žmogaus emocinę sveikatą, tačiau neretai plastinės chirurgijos metu yra sprendžiamos ir fizinę diskomfortą sukeliančios problemos, Viena iš tokių – užkritę akių vokai. Didelis viršutinių akių vokų užkritimas gali sumažinti žmogaus akiplotį ir stipriai atsiliepti normaliai regėjimo funkcijai. Todėl vokų pakėlimas  ne vieną išgelbsti nuo šių problemų.

Kartu su viršutinių akių vokų pakėlimo operacija, gali būti atliekamas ir antakių pakėlimas. Šios operacijos metu suformuojamas atviras, žvalus ir jaunatviškas žvilgsnis, todėl tai viena labiausiai atjauninančių operacijų.

Vis dėlto, plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas pastebi, kad neretai pas jį kreipiasi ir pacientai, kuriems ši problema pažengusi jau ganėtinai toli ir vokų pakėlimas reikalingas ne tik kaip estetinė operacija, o netgi kaip chirurginis gydymas. Gydytojas dalijasi savo patirtimi apie tai, kaip ne vienam pacientui vokų pakėlimas ne tik pagerino išvaizdą ir suteikė jaunatviškumo, bet taip pat atstatė normalias regėjimo funkcijas, kurios buvo nepakankamos dėl užkritusių akių vokų, kuomet sumažėja akiplotis. Dėl šios priežasties plastikos chirurgui Kęstučiui Maslauskui neretai atliekant vokų pakėlimo operaciją tenka spręsti ir daug opesnę problemą nei tiesiog estetinio vaizdo pagerinimas. 

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo web svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/voku-ir-antakiu-pakelimas/  dalijasi nuotraukų galerija, kurioje galima pamaryti, kaip pasikeitė pacientų išvaizda po to, kai buvo atliktas vokų pakėlimas. Tuo metu, kai atliekamas vokų pakėlimas kaina priklauso nuo to, ar kartu bus atliekamas ir antakių pakėlimas.

Užsiregistruokite konsultacijai ir jos  metu plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas įvertins individualiai kiekvieną situaciją, bei atsakys į visus rūpimus klausimus apie vokų pakėlimo operaciją.