Išskirtiniai žaislai kieme - nesvarbu koks oras!

24/08/2020 14:20
“Kiekviename žmoguje yra vaikas, kuris nori žaisti”, - yra pasakęs vokiečių filosofas F. V. Nyčė. Ir iš tiesų, nesvarbu, ar skruostus kaitina saulė, ar prausia lietus, žaisti norisi visada! Smagių veiklų lauke niekada nestinga, ypač vaikams, kuriems blogo oro tiesiog nebūna, jei tik tinkamai parinkta apranga. O ir kuris gi iš suaugusiųjų nenori bent trumpam sugrįžti į tas šėlsmo dienas?!
 
Bene smagiausia tiek mažiems, tiek dideliems vienas kitam smagią draugiją palaikyti įsitraukiant į judrius žaidimus, o jei rankose kamuolys – siautulys garantuotas! Juk kamuolį, tiek didelį, tiek mažą, galima pasitelkti bet kokiu oru. Be to, juos itin myli tiek mažyliai, tiek ūgtelėję vaikai.
 
Šiuo metu bene populiariausias ir tikrai išskirtinis žaislas tarp vaikų ir suaugusiųjų– šoklieji kamuoliukai, šoliuojantys kone iki padebesių. Šie maži skraiduoliai priklausomai nuo trinktelėjimo į žemę gali šoktelti net į 15 metrų aukštį. Kamuoliukai gali būti įvairių rūšių - tiek lygaus, tiek grublėto paviršiaus. Žaisti tokiu kamuoliuku smagu tiek vienam, tiek draugijoje. Kodėl gi nesustojus ratu smagiam žaidimui? Mestelėjus kamuoliuką į žemę šis pakyla į orą ir nežinia, kuriam iš vaikų teks laimė jį sugauti, mat numatyti tokio šokliuko nusileidimo trajektorijos neįmanoma! Išskirtinius žaislus rasite internetinėje parduotuvėje www.smailer.lt.
O ar kada teko kamuolį gaudyti... su pompa? Smagi pramoga mėgstantiems kamuolius – tai beprotiškasis žaidimas dviem „Bola Loca“. Norint permesti kamuolį draugui naudojamos specialios rankenos-pompos. Jei nepagausi arba kamuolys nukris ant žemės – priešininkas gaus tašką! Šį žaidimą žaisti itin paprasta, jums tereikia truputį erdvės ir geros nuotaikos, o smagūs ir netikėti pojūčiai užtikrinti. Šis žaidimas tinkamas vaikams nuo aštuonerių metų, itin mėgstamas ir suaugusiųjų. Čia teks apjungti koordinaciją, protinius gabumus ir valdyti įrankį. Kad būtų dar smagiau – iššūkių suteiks didesnis atstumas tarp žaidėjų.
 
Kas gi nepamena vaikystėje taip mylėto badmintono? Tarp dviejų rakečių lakstančiai plunksnelei atmušti tereikėdavo taiklumo ir ramaus, nevėjuoto oro. Smagi naujovė – plunksnelės žaidimas, kurį galima žaisti be rakečių! Atmušti lakiojančią plunksuotą skrajūnę gali ir rankomis, ir kojomis. Plunksnelė gali skraidyti tiek dieną, tiek naktį, mat turi lemputę. Tarp žvaigdžių juk dar įdomiau! Nedidukė skrajoklė gali keliauti su tavim į kiemą, į parką ar atostogų, nes vietos užima ne daugiau nei tavo mėgstamas šokoladinis batonėlis – o išskirtinis žaidimas garantuotas! Tiesa, ji nemėgsta būti mėtoma vandenyje.
Kieme, pajūry ar parke, saulėta, lyja ar sninga – oru zvimbia skraidanti lėkštė! Moderni silikoninė lėkštė turi tris švietimo rėžimus, telpa į kišenę, tad ją gali neštis su savimi. Ji tinkama bet kokio amžiaus vaikams, nes yra minkštutė, tad net ir lėkštę mestelėjusi netaikli ranka bičiulio neužgaus. Šį žaidimą smagu žaisti ir mažiems, ir dideliems, o atstumas tarp žaidėjų gali būti net iki 40 metrų!
 
Leidžate laiką prie vandens - Jūros, ežero, upės, baseino ar tiesiog fontano, tai visiškai nesvarbu, nes geros nuotaikos užtaisas garantuotas su nuo vandens atšokančiais kamuoliukais. Išskirtiniai kamuoliukai pagaminti naudojant specialias medžiagas, kurių dėka, tinkamai jį sviedžiant jis atšoka lyg akmenukas! Įtraukite į žaidimą kuo daugiau žmonių ir mėtykite vienas kitam jį per vandenį! Puiki nuotaika ir pačios geriausios emocijos laukia Jūsų.
Internetinėje parduotuvėje www.smailer.lt rasite išskirtinius, saugius, kokybiškus ir klientų puikiai įvertintus žaislus.
 
Ar gali kopijuoti ir publikuoti straipsnį kiti portalai: Taip