Interneto svetainių kūrimas lietuviams Švedijoje švedų kalba

10/10/2018 10:52

SUDECO – tai lietuvių įkurta įmonė Švedijoje, teikianti pagalbą lietuviams, kuriantiems/plečiantiems savo verslą Švedijoje ir norintiems įsitvirtinti Švedijos rinkoje.  SUDECO įmonėje teikiamos profesionalios ir kokybiškos paslaugos lietuvių kalba ir švedų kalba: interneto svetainių kūrimas, išskirtinis WEB dizainas, interneto svetainės optimizavimas paieškos sitemoms (SEO), tekstų rašymas švedų kalba, internetinė rinkodara (individuali strategija konkrečiam verslui) ir kitos reklamos, marketingo paslaugos (vizitinės kortelės, lankstinukai, skrajutės, logotipų kūrimas)

SUDECO misija - padidinti atstovaujamo verslo žinomumą ir pakelti pardavimus. Interneto svetainių kūrimas ir reklama – neatsiejama kiekvienos įmonės įvaizdžio formavimo dalis. Paslaugos teikiamos lietuvių kalba ir švedų kalba, todėl lietuviams itin lengva komunikuoti su SUDECO komanda ir ieškoti tinkamiausių rinkodaros sprendimų savo verslui Švedijoje. Įmonė rūpinasi, kad kuriamų interneto svetainių web dizainas būtų šiuolaikiškas, tačiau valdymas būtų paprastas ir nesudėtingesnis, nei verslo kūrimas nuo nulio užsienyje.

Švedijoje įsikūrusiai įmonei SUDECO, Švedijos rinka yra puikiai pažįstama, todėl jiems – naujų klientų pritraukimas – nėra sudėtingas uždavinys. Interneto svetainių kūrimas švedų kalba - viena pagrindinių SUDECO teikiamų paslaugų, užtikrinančių sėkmingą naujo verslo augimą Švedijoje.