Atomaizeris, kas tai yra?

28/07/2020 14:33
Kartą, nugirdusi žodį „atomaizeris“, nustebau, kad negaliu sau paaiškinti jo reikšmės. Nuėjau ten, kur visus nuveda smalsumas. Į Google paieškos laukelį. O jis mane atvedė į e-parduotuvę atomaizeriai.lt. Taip sužinojau, kad tai labai mažas buteliukas kvepalams. Toks flakonėlis su purkštuku. Labai patogus, kai norite savo mėgstamus kvepalus pasiimti į kelionę. Tilps jis ir į mažą rankinę ar piniginę, kai ruošiatės į spektaklį. O gal koncertą...
 
Išrasti prieš daugiau nei šimtą metų, dėl savo praktiškumo ir gražaus dizaino, atomaizeriai iš karto pelnė damų meilę, tapo jų pasididžiavimu visame pasaulyje.
Pasidairiusi parduotuvėje atomaizeriai.lt, pamačiau, kad atomaizeriai būna labai įvairūs. Plastmasiniai ir stikliniai, kuklūs ir prabangūs. Vieni atomaizeriai yra pildomi per viršų, kiti – per dugną.
 
Plastmasiniai maži kvepalų buteliukai yra labai lengvi ir patogūs. Tokius flakonus drąsiai gali nešiotis aktyvūs žmonės ir nesibaiminti, kad jie suduš.
Stikliniai atomaizeriai pravers tiems, kurie mėgsta kvepalus, nori išbandyti vis naujus kvapus. Įsigiję keletą stiklinių kvepalų buteliukų, jie galės pasirinkti kvapą pagal nuotaiką, ar ... progą.
 
Iškilmingos progos būna ne kasdien. Nors... kai kam ir kiekviena diena – šventė. Ypač, kai po ranka prabangus atomaizeris. Įsivaizduokite, dama puošniais drabužiais. O prie kerinčios išvaizdos – priderintas atomaizeris.
 
Mažytį flakoną reikia vis papildyti. Tarkime, jums nepatinka pildyti su švirkštu, tuomet e-parduotuvė atomaizeriai.lt jums siūlo per dugną pildomus atomaizerius. Ir tai dar ne viskas. Aliejiniams eteriniams kvepalams yra kitokios konstrukcijos atomaizeriai, leidžiantys jais naudotis saugiai. Turbūt teko patirti jausmą, kai aliejus užlaša ten, kur jūs visai nenorite. Taip ištepdamas drabužį ar kokį nors paviršių.
 
O jeigu norite į mažesnę talpą susipilti kremą ar šampūną, jums tiks paspaudžiamas atomaizeris. Juo galima dozuoti. Tai labai patogu, kai nesinori šampūno ar kremo užsipilti per daug. Nors iš tiesų, jūs galite išbandyti visų rūšių atomaizerius. Jų kaina tokia pat maža, kaip ir jie patys.
Užsukite į vienintelę atomaizerių parduotuvę Lietuvoje www.atomaizeriai.lt ir tuo įsitikinsite.
 
Ar gali kopijuoti ir publikuoti straipsnį kiti portalai: Taip