A&G Workshop - rankų darbo medžio dirbiniai jau 4 metai tarp mūsų

16/09/2020 14:10

A&G Workshop - rankų darbo medžio dirbiniai jau 4 metai tarp mūsų

 
Ar jums yra tekę grožėtis rankų darbo medžio dirbiniu, kuris visiškai atimtų žadą? A&G Workshop – tai naujas atradimas tarp mūsų! Įmonei jau 4 metai vadovauja Andrius Urbonas – kukli, paprasta, šilta asmenybė.
 
Kaip sunku pasakyti, kas pirmiau atsirado menas ar filosofija, taip sunku pasakyti nuo ko prasidėjo A&G Workshop - ar nuo meilės medžiui, ar nuo idėjos kurti nepaprastai įprastas eksterjero ir interjero dekoracijas. Turbūt daugelio smalsulis klausia, kokios tai dekoracijos? Įmonės gaminiu sąrašuose yra laikrodžiai, veidrodžiai, rėmai, šviestuvai, širmos, lentelės trofėjams, durų arfos ir varpeliai, eksterjero ar interjero dekoracijos... tai tik pradžia, įmonė atvira naujoms idėjoms, pokyčiams.
 
Šiandien A&G Workshop drąsiai save vadina rankų darbo medžio dirbinių studija. Kodėl studija? Tai galimybė nuolat augti, tobulėti, mokytis. Kiekvienas darbas yra individualus, savitas ir nepakartojamas. Pasikeitus medžio tekstūrai darbas atrodys visai kitaip, atspindės kitą nuotaką ir jausmą. Įmonės darbų išskirtinis bruožas subtilių detalių žaismas, harmonija bei gebėjimas masyviems darbams suteikti gaivaus, aistringo, jaunatviško lengvumo. Top darbų trejetuką sudaro ažūriniai laikrodžiai, elegantiški veidrodžiai ir jų rėmai, bei gracingos širmos.
 
A&G Workshop pirmieji namai tebuvo nedidelis rūselis su savos gamybos staklėmis. Tai buvo bandymai nagingomis rankomis prisiliesti prie medžio per restauraciją. Atkurta detalė, perdažytas ir atnaujintas paviršius – tai nedideli darbai, kurie paralėliai augino meilę medžiui bei pačią idėją. Žinome, kad išmokti medžio įdirbimo kalbą neretai prireikia daugelio mokslo metų. Andrius Urbonas turėdamas kitą specialybę bei pragyvenimo šaltinį, tai padarė vos per 4 metus. Tiesiog ėmė įgyvendinti savo svajonę vakarais, naktimis, savaitgaliais. Jo pagrindinis guru - vidinis širdies balsas. Nuo nediduko rūselio iki studijos, nuo paprastos idėjos iki profesionalaus darbų autoriaus. Šiandien profesionalo rankomis išjausti, natūralių medžiagų darbai keliauja ne tik po Lietuvą, bet ir už jos ribų.
 
A&G Workshop studijos savininkas patvirtina, kad kiekvienas rankų darbas yra su „meilės atomais“... Kaip žinote, kiekvieno profesionalaus kūrėjo „meilės atomai“ yra nemokama dovana Jums!
 
A&G Workshop dovanoja gimtadienio proga iki 10procentų nuolaidą. Akcija tęsiasi iki spalio 31d užsukus į studiją Kęstučio g. 44, Kaune.
 
Kontaktinis asmuo:
Andrius Urbonas A&G Workshop studijos įkūrėjas
Tel Nr. +370 61523061
El. paštas: andrius.urbonas@agworkshop.lt
FaceBook: GamybaIRrestauravimas
 
Ar gali kopijuoti ir publikuoti straipsnį kiti portalai: Taip